Al 155 Leusdenaren reizen 1 jaar lang goedkoper met bus en tram
Inwoners van gemeente Leusden met een lager inkomen kunnen 1 jaar goedkoper met de bus en tram reizen in de provincie Utrecht. Sinds de start op 1 april hebben zich al 155 inwoners aangemeld.
Aanmelden voor het kortingsabonnement kan nog tot uiterlijk 30 september 2025. Dat kan via www.leusden.nl/ovkorting.
Voor wie is dit kortingsabonnement?
Voor inwoners van gemeente Leusden met een laag inkomen plus eventuele kinderen (12-18 jaar) die op hetzelfde adres wonen. Inwoners van 65 jaar en ouder krijgen deze korting bovenop hun leeftijdskorting.
Inwoners die in aanmerking komen hebben eerder dit jaar een brief ontvangen van de gemeente Leusden. Heeft u de brief niet meer of heeft u geen brief ontvangen maar denkt u wel dat u in aanmerking komt? Neem contact op met Lariks, zij kunnen u helpen met uw aanvraag.
Wat houdt dit kortingsabonnement in?
- Reizen in de hele provincie Utrecht tijdens de daluren met 40% korting in tram, bus, buurtbus en flex-diensten van U-OV en Syntus Utrecht (uitgezonderd buslijnen 83, 85 en 295).
- Reizen tijdens de daluren op werkdagen, dus vóór 6.30 uur, tussen 9.00 – 16.00 uur en na 18.30 uur.
- Reizen op zaterdag, zondag en feestdagen de hele dag met 40% korting.
- En voor inwoners ouder dan 65 jaar, tijdens daluren zelfs met60% korting.
- Let op, deze korting geldt niet in de trein of bij andere vervoerders; ook niet als deze (bus)lijn binnen de provincie Utrecht rijdt.
- Dit speciale kortingsabonnement is 1 jaar geldig.
Hulp nodig?
De vrijwilligers van het Sociaal Maatschappelijk Steunpunt (SMS) van Lariks zijn er om inwoners te helpen met hun aanvraag. SMS heeft een inloopspreekuur in Huis van Leusden of is telefonisch te bereiken op 033-303 44 44.
Kijk ook op leusden.nl/rondkomen voor andere regelingen speciaal voor inwoners met een laag inkomen.